Agenda Archief - Comedy Cafe

Agenda Amsterdam

Bekijk onze agenda en zoek een show!

Datum

Tijd

Show

Tickets

Sat 28 May 18:00 Cocktails & Comedy in English, Amsterdam
Prijs € 16,50
Sat 28 May 20:30 Masters of Comedy. Nederlands
Prijs € 20:00
Sun 29 May 20:00 Comedy Embassy English Stand-up comedy
Prijs € 16,50
Mon 30 May 20:30 Open Mic (NL)
Prijs € 7,5
Wed 01 Jun 20:00 Open Mic in English
Prijs € 6,50
Thu 02 Jun 20:00 Comedy Embassy English Stand-up comedy
Prijs € 16,50
Fri 03 Jun 20:30 - 22:30 Masters of Comedy. Nederlands
Prijs € 20.00
Sat 04 Jun 18:00 Cocktails & Comedy in English, Amsterdam
Prijs € 16,50
Sat 04 Jun 20:30 - 22:30 Masters of Comedy. Nederlands
Prijs € 20.00
Sun 05 Jun 20:30 ARA-best – Arabische stand-up comedy show
ACT: Rachid Larouz, Omar Ahaddaf
Prijs € 10,00 plus 1,50 fee
Sun 05 Jun 17:30-19:00 MUSIC at Comedy Café Amsterdam: LUKA MATIĆ _ SOLO
ACT: Luka Matić [drums]
Prijs € 11.00, 7.00 (student)
Mon 06 Jun 20:30 - 22:30 Open Mic (NL)
Prijs € 7,50
Mon 06 Jun 17:30-19:00 MUSIC at Comedy Café Amsterdam: Luka Matić _ Agota and Luka
ACT: Agota Tamelyte [piano], Luka Matić [drums]
Prijs € 11, 7 (student)
Tue 07 Jun 19:30-21:00 MUSIC at Comedy Café Amsterdam: LUKA MATIĆ _ Luka Matić Trio
ACT: Ian Cleaver [trumpet], Omer Govreen [double bass], Luka Matić [drums]
Prijs € 11, 7 (student)
Wed 08 Jun 20:00 Open Mic in English
Prijs € 6,50
Thu 09 Jun 20:00 Comedy Embassy English Stand-up comedy
Prijs € 16,50
Fri 10 Jun 20:30 - 22:30 Masters of Comedy. Nederlands
Prijs € 20.00
Sat 11 Jun 18:00 Cocktails & Comedy in English, Amsterdam
Prijs € 16,50
Sun 12 Jun 20:00 Comedy Embassy English Stand-up comedy
Prijs € 16,50
Mon 13 Jun 20:30 - 22:30 Open Mic (NL)
Prijs € 7,50
Wed 15 Jun 20:00 Open Mic in English
Prijs € 6,50
Thu 16 Jun 20:00 Comedy Embassy English Stand-up comedy
Prijs € 16,50
Fri 17 Jun 20:30 - 22:30 Masters of Comedy. Nederlands
Prijs € 20.00
Sat 18 Jun 18:00 Cocktails & Comedy in English, Amsterdam
Prijs € 16,50
Sat 18 Jun 20:30 - 22:30 Masters of Comedy. Nederlands
Prijs € 20.00
Sun 19 Jun 15:00 The New York Second, jazz septet featuring Teus Nobel & Tom Beek
Prijs € 17,50 incl CD
Sun 19 Jun 21:00 Comedy Embassy English Stand-up comedy
Prijs € 16,50
Mon 20 Jun 20:30 - 22:30 Open Mic (NL)
Prijs € 7,50
Wed 22 Jun 20:00 Open Mic in English
Prijs € 6,50
Thu 23 Jun 20:00 Comedy Embassy English Stand-up comedy
Prijs € 16,50
Fri 24 Jun 20:30 - 22:30 Masters of Comedy. Nederlands
Prijs € 20.00
Sat 25 Jun 18:00 Cocktails & Comedy in English, Amsterdam
Prijs € 16,50
Sat 25 Jun 20:30 - 22:30 Masters of Comedy. Nederlands
Prijs € 20.00
Sun 26 Jun 20:00 Comedy Embassy English Stand-up comedy
Prijs € 16,50
Mon 27 Jun 20:30 - 22:30 Open Mic (NL)
Prijs € 7,50
Wed 29 Jun 20:00 Open Mic in English
Prijs € 6,50
Thu 30 Jun 20:00 Comedy Embassy English Stand-up comedy
Prijs € 16,50